HAKKIMIZDA

Elit Diş Kliniğine Hoş Geldiniz ...

Temel ve estetik diş hekimliği hizmetlerini konforlu bir ortamda en son teknoloji alet ve ekipmanlarla siz değerli hastalarımızın hizmetine sunan Elit Diş Polikliniği, 2005 yılından beri sadece Erzurumumuza değil, bölge il ve ilçeler başta olmak üzere ülkemizin dört bir yanından gelen hastalarımıza aralıksız hizmet sunmaktadır. Farklı üniversitelerde kapsamlı eğitim alan diş hekimlerinin hizmet verdiği polikliniğimiz, uzun yıllardır büyük bir teveccühle karşılanmaktadır.

Elit Diş Polikliniği olarak bizler, yaptığımızın sanat olduğuna inanıyoruz. Güzel bir gülüşün parıltısı, bir kişinin mutluluğunu açığa çıkarır. Bu nedenle hastalarımıza sunduğumuz şeyin basit diş hekimliğinden daha fazlası olduğuna ve dünyaya güzellik kattığımıza inanıyoruz. Güzel ve kişiye özel gülüşler yaratmak çok bizim en büyük hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmada hastalarımızı tanımanın ilk adım olduğuna inanıyoruz.

Çünkü her bir hastamızın kendine özgü koşulları, ihtiyaçları ve arzuları olduğu için onları tanımak ve iletişim kurmak anahtar görevi görmektedir. Dinlemek çok önemlidir. Hastalarımızın kim olduğunu ve nereden geldiklerini bilmek, istedikleri yere ulaşmalarına yardımcı olmak için çok önemlidir. Süreç ise gerçek bir yaratıcı işbirliğidir. Bizim için mükemmellik, sürekli sanatsal arayışımızdır. Gülüş tasarımında en son teknoloji ve en son tekniklerin kullanımı, yıllarca süren eğitim ve zanaatımıza olan gerçek aşkla desteklenmektedir. İçinde yaratmayı seçtiğimiz bu ortama hakim olmaktan daha azı için çabalamayacağız. Yaptığımız şeyin hayatları değiştirdiğini biliyoruz. Yaptıklarımız hastalarımızın güvenle gülümsemesini ve kendileriyle gurur duymasını sağlar. Diş hekimliği bir sanattır ve en iyi sanat fark yaratır.

Fark yaratmak için buradayız…

0
Yıllık Çalışma Hayatı
0
Klinik

Bu gönderiyi paylaş